Przejdź do treści

Artykuł: The Love Love Life x Qlauditta

The Love Love Life x Qlauditta

The Love Love Life x Qlauditta

Rok temu o tej porze podczas moich dorocznych wakacji na kempingu na Półwyspie Helskim wpadłam na pomysł aby połączyć siły z Klaudią (@qlauditta) , twórczynią marki Ślady, gospodynią kempingu nr 6  (chyba najbardziej znanego kempingu w Polsce) a co najważniejsze wieloletnią kumpelą, cudowną osobą i zajawkową kobietą, z którą łączy mnie dużo, duuuużo super wydarzeń i wspomnień, zarówno z czasów prowadzenia Femi ale i takich całkiem prywatnych. Klaudia była naszą modelką podczas nie jednej kampanii promującej nowe kolekcje w Femi, pochodzi z mojego ukochanego Bielska, gdzie zresztą się poznałyśmy, ma świetny styl a sposób w jaki patrzy na świat i ogarnia życie bardzo zgrał się z moim przez co nasze drogi non stop się przecinają, po prostu ten sam vibe <3
Ta kolaboracja przyszła do nas super organicznie, dzięki czemu jest bardzo naturalna i autentyczna, na pewno też przez to jest tak dopracowana i efektowna. Chyba mogę też śmiało powiedzieć, że na bank nie jest to nasza ostatnia współpraca przy tworzeniu mini kolekcji! 

 

Kilka słów od Klaudii:

"Dużo znaczy dla mnie dzisiaj ta współpraca. Dlatego, ze pamietam kiedy mając 17 może 18 lat na ulicy w Bielsku podbiła do mnie Kama czy nie chciałabym zrobić z nimi zdjęć dla Femi, co na tamten moment było moim marzeniem. Dzisiaj jesteśmy w miejscu w którym musze przyznać, gdyby nie dziewczyny nie wiem czy bym była. Pamiętam każdy nasz wyjazd na zdjęcia, po którym wracałam zmotywowana do wszystkiego jak nigdy, ale przede wszystkim akceptująca siebie. Anitka, serio, każdy wyjazd to była dla mnie inspiracja ❤️

Z Kama rozumiemy się bez słów bo jesteśmy na dokładnie tym samym poziomie chaosu, a nikt nie rozumie się wtedy bardziej he he. Zostawiałyście mi pamiątki w postaci wspólnych przygód, podróży, wspomnień trochę pokazywania świata i mega się cieszę, że na was trafiłam.

Dlatego tym bardziej wracając do pierwszego zdania znaczy dla mnie dużo nasza współpraca, bo mogę podzielić się z wami dziewczyny tą kolekcją, miłymi detalami które dla was przygotowałam jak metki, które czynią z każdej tej rzeczy coś wyjątkowego, bo każda z nas taka dokładnie jest, wyjątkowa na swój sposób."

 

 

 

W naszej kolekcji znajdziecie jak zawsze wygodną dresówkę ale tym razem wzbogaconą o autorskie grafiki i ilustracje, które zaprojektowała Klaudia. Kamizelkę, cienką kurtkę, zestaw piżamowy (ale do chodzenia po ulicy, wiadomo) w autorski print, sukienkę i spodnie, szorty, koszulki i longsleevy. Do tego wszystkiego zadbałyśmy też o odpowiednie dodatki jak skarpety w super kolorowe letnie wzory, kapelusz oraz must have każdego helowicza: ciepłą czapkę. Naszą kolekcję sfotografowała przezdolna Estella Dandyk, nie gdzie indziej niż na naszym kempingu w Chałupach. 

 ZOBACZ CAŁĄ KOLEKCJĘ