Hello! Zobacz nowości w zakładce Sklep!

The Love Love Life ∙ Zwroty, wymiany i reklamacje

ZWROT

Pobierz formularz zwrotu.

Pouczenie

Zwracane artykuły nie powinny nosić śladów użytkowania i powinni mieć oryginalnie przypięte metki. Klienci odpowiadają tylko za zmniejszenie wartości zwracanych Towarów wynikające z korzystania z nich w sposób inny niż było to konieczne do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania rzeczy. Zwrot brudnych lub noszących znamiona używania towarów spowodują obniżenie kwoty zwrotu o kwotę jaką sklep poniesie w związku z doprowadzeniem towaru do stanu umożliwiającego ponowne wprowadzenie go do obiegu.

Przesyłkę zawierającą zwracany towar oraz czytelnie wypełniony formularz zwrotu należy wysłać na poniższy adres magazynu oraz działu reklamacji:

Storeit/TheLoveLoveLife 

ul. Łąkowa 7B, 90-562 Łódź

bok@storeit.pl / tel. 517943455

∙ Koszt wysyłki ponosi kupujący.

∙ Zwrotu środków dokonamy w przeciągu 14 dni od daty dostarczenia przesyłki na wskazany adres.

∙ Płatności (PayU, przelew) - zwrot środków nastąpi w taki sam sposób, w jaki dokonano płatności.

∙ Płatności PayPo - rozliczenie zostanie pomniejszone o wartość zwrotu.

∙ Płatności dokonane kartą płatniczą, zwrot środków nastąpi na rachunek bankowy przypisany do karty płatniczej Zamawiającego.

∙ W przypadku płatności za pobraniem prosimy o podanie nr konta do zwrotu w formularzu.

 

WYMIANA TOWARU

Wymiany towaru można dokonać jedynie przez zamówienie i opłacenie wybranego produktu, oraz dokonanie zwrotu poprzedniego towaru zgodnie z powyższą instrukcją.


REKLAMACJA 

Pobierz formularz reklamacyjny.

Aby zareklamować towar, należy wydrukować formularz reklamacyjny i czytelnie go wypełnić, podając wszystkie dane kontaktowe oraz opis wady. 

Dokładnie i szczelnie zapakować reklamowany produkt wraz z wypełnionym formularzem reklamacyjnym.

Wysłać na poniższy adres magazynu oraz działu reklamacji:

Storeit/TheLoveLoveLife

ul. Łąkowa 7B, 90-562 Łódź

bok@storeit.pl / tel. 517943455

Kupujący zostanie powiadomiony drogą mailową o sposobie rozpatrzenia reklamacji w terminie 14 dni kalendarzowych od dnia jej złożenia.

Przy uwzględnieniu reklamacji w przypadku Klienta będącego konsumentem koszt dostarczenia Produktu wadliwego do Sprzedawcy ponosi Sprzedawca.

Paczki za pobraniem nie będą odbierane.

Pod adresem http://ec.europa.eu/odr dostępna jest platforma internetowego systemu rozstrzygania sporów pomiędzy konsumentami i przedsiębiorcami na szczeblu unijnym (platforma ODR). Platforma ODR stanowi interaktywną i wielojęzyczną stronę internetową z punktem kompleksowej obsługi dla konsumentów i przedsiębiorców dążących do pozasądowego rozstrzygnięcia sporu dotyczącego zobowiązań umownych wynikających z internetowej umowy sprzedaży lub umowy o świadczenie usług (więcej informacji na stronie samej platformy lub pod adresem internetowym Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów: https://polubowne.uokik.gov.pl/platforma-odr,161,pl.html).

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium