Hello! Zobacz nowości w zakładce Sklep!

The Love Love Life ∙ Story

The Love Love Life

to pochwała życia pełną piersią, piersią pełną pasji, przygód i kobiecej zajawki. Projekt powstał podczas jednej z naszych skiturowych wycieczek, gdzieś między Halą Kondratową a Kasprowym Wierchem. Czułyśmy, że moc endorfin i zmęczenia pozwala nam przenosić góry. Dosłownie i w przenośni.

Życie tym, co kocha się najbardziej to najlepsza inwestycja we własny rozwój. W The Love Love Life chcemy dzielić się z Wami właśnie tym uczuciem. Wszystkie razem możemy być niepokorne, inspirować się nawzajem i dodawać sobie pewności siebie. Wierzymy w siłę dziewczyn i to, że "sky is the limit".

Ładujemy nasze akumulatory szalejąc na deskach, podchodząc na skiturach, łapiąc fale czy lecąc z wiatrem. Wyciszamy się i zaglądamy głębiej w siebie praktykując jogę. Rozpieszczamy się pysznym i zdrowym jedzeniem, dbamy o siebie i dajemy sobie wszystko, co najlepsze. Najważniejsza miłość, to miłość do siebie. To ona pozwala nam być lepszymi dla świata i innych i przy okazji świetnie się bawić. Wierzymy, że warto żyć według własnych zasad i wartości. Nie bać się iść przez życie z podniesioną głową i uśmiechem.

Ta sama filozofia przyświecała nam zawsze w Femi Stories, firmie, którą tworzyłyśmy w zgodzie z tym, co kochamy. Domyślacie się więc, że (umówmy się), przy wieloletnim doświadczeniu w branży modowej… Pojawienie się krótkich serii ubrań w The Love Love Life było tylko kwestią czasu. Nie zamierzamy obiecywać Wam regularnych kolekcji ani niekończących się “doszywek”. Tworzymy rzeczy, które założyłybyśmy same, kierując się intuicją i funkcjonalnością; wykonane z naturalnych, miękkich materiałów w kolorach natury, dodatkowo spieranych lub postarzanych, a przede wszystkich super miękkich i wygodnych. Czyli takie, które zostaną z Wami na długo.

Kama Nawarkiewicz

to nasz człowiek od zadań specjalnych. Dziewczyna petarda z głową pełną pomysłów. Staramy się za nią nadążyć, a ona zaskakuje nas ciągle nowymi wyzwaniami. W The Love Love Life odpowiada za dział projektowania i produkcji ubrań oraz social media. Mama dwóch blond urwisów.


Lucyna “Lucy” Górczyk

Potrafi nawet najbardziej szalony pomysł przełożyć na rzeczywisty projekt. Dopina każde zadanie na ostatni guzik, szefowa biura i kontaktu mailowego. Instruktorka snowboardu i koordynatorka obozów. Warto jednak pamiętać, że z nią nie ma żartów.


do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium