Hello! Zobacz nowości w zakładce Sklep!

The Love Love Life ∙ Story

The Love Love Life

to pochwała życia pełną piersią, piersią pełną pasji, przygód i kobiecej zajawki. Projekt powstał podczas jednej z naszych skiturowych wycieczek, gdzieś między Halą Kondratową a Kasprowym Wierchem. Czułyśmy, że moc endorfin i zmęczenia pozwala nam przenosić góry. Dosłownie i w przenośni.

Życie tym, co kocha się najbardziej to najlepsza inwestycja we własny rozwój. W The Love Love Life chcemy dzielić się z Wami właśnie tym uczuciem. Wszystkie razem możemy być niepokorne, inspirować się nawzajem i dodawać sobie pewności siebie. Wierzymy w siłę dziewczyn i to, że "sky is the limit".

Ładujemy nasze akumulatory szalejąc na deskach, podchodząc na skiturach, łapiąc fale czy lecąc z wiatrem. Wyciszamy się i zaglądamy głębiej w siebie praktykując jogę. Rozpieszczamy się pysznym i zdrowym jedzeniem, dbamy o siebie i dajemy sobie wszystko, co najlepsze. Najważniejsza miłość, to miłość do siebie. To ona pozwala nam być lepszymi dla świata i innych i przy okazji świetnie się bawić. Wierzymy, że warto żyć według własnych zasad i wartości. Nie bać się iść przez życie z podniesioną głową i uśmiechem.

Ta sama filozofia przyświecała nam zawsze w Femi Stories, firmie, którą tworzyłyśmy w zgodzie z tym, co kochamy. Domyślacie się więc, że (umówmy się), przy wieloletnim doświadczeniu w branży modowej… Pojawienie się krótkich serii ubrań w The Love Love Life było tylko kwestią czasu. Nie zamierzamy obiecywać Wam regularnych kolekcji ani niekończących się “doszywek”. Tworzymy rzeczy, które założyłybyśmy same, kierując się intuicją i funkcjonalnością; wykonane z naturalnych, miękkich materiałów w kolorach natury, dodatkowo spieranych lub postarzanych, a przede wszystkich super miękkich i wygodnych. Czyli takie, które zostaną z Wami na długo.

Kama Nawarkiewicz

to nasz człowiek od zadań specjalnych. Dziewczyna petarda z głową pełną pomysłów. Staramy się za nią nadążyć, a ona zaskakuje nas ciągle nowymi wyzwaniami. W The Love Love Life odpowiada za dział projektowania oraz social media. Mama dwóch blond urwisów.

 

 

 

Lucyna “Lucy” Górczyk

Potrafi nawet najbardziej szalony pomysł przełożyć na rzeczywisty projekt. Dopina każde zadanie na ostatni guzik, szefowa biura i kontaktu mailowego. Instruktorka snowboardu i koordynatorka obozów. Warto jednak pamiętać, że z nią nie ma żartów.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium