Hello! Zobacz nowości w zakładce Sklep!

The Love Love Life ∙ Babes

Anita Nawarkiewicz

Twardo stąpa po ziemi jednocześnie mając głowę w chmurach. Wyszukuje dla nas najlepsze miejscówki i wyjątkowe kierunki naszych obozów i podróży. Jest człowiekiem, który wprowadza harmonię i dużo spokoju na naszych wyjazdach. Potrafi śmiać się do łez i kiedy trzeba pójść piecem.


Dorota Szulc

To dziewczyna rakieta, której talent nie ma sobie równych. Jedna z najlepszych fotografek w Polsce (i w Europie!). Jej wrażliwość na rzeczy zwyczajne i niezwyczajne jest jedyna w swoim rodzaju. Zachowuje na zdjęciach najlepsze momenty z naszych wyjazdów, zaraża śmiechem, poratuje kanapką. Mieć ją w ekipie przyjaciół to prawdziwa frajda. Kocha zwierzątka i dobre jedzonko.

Agata Mikulska

To graficzka, rowerowy demon, kumpela. To dzięki niej The Love Love Life ma najfajniejszą oprawę graficzną. I Wy też możecie taką mieć, ponieważ Agata prowadzi swoje własne studio kreatywne!

Kasia Tochman-Filip

Na naszych wyjazdach odpowiada za jogę. Wcześniej przez wiele lat w Femi Stories. Joginka duszą i sercem, na co dzień mieszka w Hiszpanii gdzie łapie fale na surfie. Spokój czerpie z oceanu, olejków CBD, które produkuje i pięknej, ręcznie robionej przez siebie ceramiki.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium